Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu
Polska firma dermokosmetyczna DERMEDIC zatrudni: Dermokonsultantki – mobilna praca w aptekach na terenie Śląska (ogłoszenie z dn. 24.04.2024)

Zadania:

▪ Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
▪ Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji
▪ Prezentacja oraz polecanie produktów
▪ Dbanie o wygląd stoiska oraz uzupełnianie brakujących produktów

Wymagania:

▪ Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki
▪ Dyspozycyjność również w weekendy
▪ Nienagnaną prezencję i wysoką kulturę osobistą
▪ Zaangażowanie i optymizm

Oferujemy:

▪ Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, pracę dodatkową
▪ Premia zależna od wyników
▪ Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
▪ Praca z bardzo dobrym jakościowo produktem

Osoba do kontaktu:

Patrycja Gorgol

patrycja.gorgol@dermedic.com

tel. 506-367-690

Gabinet Kosmetologiczny NK w Tychach poszukuje osoby na stanowisko kosmetyczki/kosmetolożki (ogłoszenie z dn. 08.02.2024)

Chcemy zaoferować Ci:

  • wynagrodzenie finansowe – podstawę i system premiowy, na którego wysokość masz realny wpływ,
  • mowę o pracę,
  • ciekawe i rozwojowe zadania- podążamy za trendami i nowościami na rynku, stale podnosimy jakość oferowanych usług, lubimy się uczyć, wprowadzamy nowe technologie i zabiegi do oferty,
  • pracę na wysokiej klasy, oryginalnych sprzętach i preparatach. Dbamy o skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zabiegów,
  • pracę w zgranym zespole – lubimy i szanujemy się nawzajem,
  • feedback – lubimy jasne sytuacje i jesteśmy otwarte na rozmowy. Chętnie chwalimy się i rozmawiamy o trudniejszych momentach.

Czekamy na Ciebie jeśli:

  •  jesteś pasjonatką urody z doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało – doświadczenie nie musi być duże, ważne, abyś znała podstawy pracy z klientem/tką i była chętna do podszkolenia się pod okiem bardziej doświadczonych osób,
  • lubisz się uczyć, chętnie bierzesz udział w szkoleniach, ale sama również śledzisz nowości branżowe,
  • jesteś otwarta na potrzeby klientek/klientów – wykazujesz się empatią i profesjonalizmem w kontaktach z nimi,
  • jesteś sympatyczna, pozytywnie nastawiona do ludzi – zależy nam na budowaniu trwałych, pozytywnych relacji z klientami/tkami
  • lubisz pracę w zespole, ale jesteś również samodzielna, a jeżeli czegoś nie wiesz, potrafisz zapytać i poprosić o pomoc,
  • można na Tobie polegać – cechujesz się lojalnością i punktualnością.
  • dbasz o szczegóły.

Umiejętność wykonywania zabiegu manicure hybrydowego i/lub zabiegu stylizacji rzęs będzie dodatkowym atutem.

CV wraz z krótką informacją dlaczego chcesz do nas dołączyć prześlij na adres natalia.kolaciak@gmail.com.

Nie zapomnij zawrzeć klauzuli informacyjnej RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabinet Kosmetologiczny Natalia Kołaciak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Polskie Centra Dietetyczne – poszukujemy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie osoby na stanowisko: dietetyk (ogłoszenie z dn. 13.11.2023)
Gabinet Laser Skin Care w Gliwicach poszukuje kosmetologa/studentkę kosmetologii (ogłoszenie z dn. 03.11.2023)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe licencjackie na kierunku kosmetologia lub w trakcie studiów
  • wiedza z zakresu dermatologii, kosmetologii
  • chęć poszerzania wiedzy, udziału w szkoleniach
  • umiejętności sprzedażowe
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi lasera Lightsheer

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • początkowo zatrudnienie na 1/2 etatu, po okresie próbnym na cały etat
  • atrakcyjne zarobki i system prowizyjny
  • CV proszę wysyłać drogą elektroniczną lub osobiście dostarczyć do gabinetu.

e-mail: gabinet@laserskincare.pl

www.laserskincare.pl