Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

Semestr letni RA 2022/2023

Część I egzaminu dyplomowego tj. egzamin magisterski oraz część II egzaminu dyplomowego tj. obrona pracy dyplomowej w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 odbywać się będzie w formie stacjonarnej, w budynku Uczelni.

Opłaty

W przypadku pytań dotyczących opłat prosimy o kontakt z Kwesturą mailowo na adres kwestura@swsm.pl lub telefonicznie pod numerem 32 207 30 76.

Terminy egzaminu dyplomowego

Warunkiem dopuszczenia do I części egzaminu dyplomowego – egzaminu magisterskiego – jest uzyskanie pozytywnej oceny z pracy dyplomowej wystawionej przez recenzenta. Warunkiem dopuszczenia do II części egzaminu dyplomowego – obrony pracy dyplomowej – jest uzyskanie wyniku pozytywnego z egzaminu magisterskiego.

Egzamin magisterski

Część pierwsza egzaminu dyplomowego tj. egzamin magisterski odbędzie się w następującym terminie: 17.12.2023 r. w sali 234.

 

Lista osób dopuszczonych do egzaminu:
Egzamin magisterski – 17.12.2023 r. – aktualizacja z dnia 01.12.2023 r.

 

W przypadku uzyskania negatywnej recenzji z pracy, informację o braku dopuszczenia do egzaminu magisterskiego otrzymają Państwo najpóźniej na dzień przed jego wyznaczonym terminem.

 

Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia egzaminu zostały do Państwa wysłane mailem – prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych.

Obrona prac dyplomowych

Druga część egzaminu dyplomowego, tj. obrony prac dyplomowych odbędą się w następujących terminach:

 

Plan obron na dzień 04.12.2023 r.

 

Przypominamy, iż warunkiem dopuszczenia do II części egzaminu dyplomowego – obrony pracy dyplomowej – jest uzyskanie wyniku pozytywnego z egzaminu magisterskiego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia egzaminu zostały do Państwa wysłane mailem – prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych.

Skip to content