Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

X Ogólnopolska Konferencja Studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

 

Podczas X Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

 

WIKTORIA ŁYSAGÓRA i WERONIKA WALASIK – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce na Poziomie I w Turnieju Wiedzy Kosmetologicznej.

 

MAŁGORZATA SOBCZYK i KAROLINA MAJEWSKA – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce na Poziomie II w Turnieju Wiedzy Kosmetologicznej.

 

WERONIKA PAJĄK – studentka Kosmetologii I st. – zajęła I miejsce w Turnieju makijażu MAGICY WIZAŻU – Makijaż wieczorowy.

 

MARTYNA BRONDER – studentka Kosmetologii II st. – została wyróżniona w Turnieju makijażu MAGICY WIZAŻU – Makijaż wieczorowy.

 

NATALIA KOSIOREK – studentka Kosmetologii II st. – zajęła I miejsce w Panelu Kosmetologicznym za referat zatytułowany „Ocena właściwości nawilżających i złuszczających kremu do rąk i stóp z 15% mocznikiem”.

 

WIKTORIA ŁACH – studentka Kosmetologii II st. – zajęła II miejsce w Panelu Kosmetologicznym za referat zatytułowany „Ocena wpływu mezoterapii mikroigłowej na stan łuszczącej się skóry głowy – opis przypadku”.

 

NATALIA SCHAFER – studentka Kosmetologii II st. – zajęła III miejsce w Panelu Kosmetologicznym za referat zatytułowany „Badanie potencjału rozjaśniającego dwufazowego serum marki Bosphaera z wykorzystaniem aparatury diagnostycznej i testowania statystycznego”.

 

DOMINIKA WOJTASNATALIA STRÓZIKKATARZYNA WALCZAKANNA RICHTER i PAULINA KOPEĆ – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce w SESJI POSTEROWEJ. Otrzymały nagrodę za poster o tytule „Zadrapanie, które ocaliło miliony istnień ludzkich – odkrycie szczepionek„.

Natalia Schafer

Studentka kierunku kosmetologia, studia II stopnia – współautorką artykułów pt.:

  • „Przedwczesne starzenie się organizmu – rola laminopatii”, który został opublikowany w Farmacja Polska, 2021, t. 77, Nr 7 (link do źródła)
  • „Znaczenie roślinnych i syntetycznych składników aktywnych we wspomaganiu procesu depigmentacji skóry”, który został opublikowany w Farmacja Polska, 2021, t. 77, Nr 8 (link do źródła)
  • „Zastosowanie surowców roślinnych w koloryzacji włosów” który został opublikowany w Aesthetic Cosmetology and Medicine 2021, nr 6 (link do źródła)
Skip to content