Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

Angelika Kozłowska

Absolwentka Kosmetologii II st. – została wyróżniona w Konkursie na najlepszą pracę magisterską  za pracę o tytule: „Ocena wpływu serii zabiegów mezoterapii mikroigłowej na stan skóry palących mężczyzn”.

Natalia Śmietańska

Studentka Kosmetologii I st. – została wyróżniona w Konkursie na najlepszy Projekt zawodowy za pracę o tytule: „Ocena wpływu kwasu azelainowego na redukcję objawów trądziku różowanego”.

XI Ogólnopolska Konferencja Studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

Podczas XI Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

 

ANGELICA KOZŁOWSKA – studentka kosmetologii  II st. – zajęła I miejsce w Panelu Kosmetologicznym za referat: „Ocena wpływu serii zabiegów mezoterapii mikroigłowej na stan skóry palących mężczyzn”.

 

ALICJA PAŃCZAK i MARTYNA CHMIELORZ – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce na Poziomie I w Turnieju wiedzy kosmetologicznej.

 

KAROLINA PACIA i WERONIKA CZAJA – studentki Kosmetologii I st. – zostały  wyróżnione na Poziomie I w Turnieju wiedzy kosmetologicznej.

 

ANNA CHAŁUBEK i NATALIA ŚMIETAŃSKA – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce na Poziomie II w Turnieju wiedzy kosmetologicznej.

 

ANETA SUGIER i SANDRA SEKUŁA – studentki Kosmetologii I st. – zostały wyróżnione na Poziomie II w Turnieju wiedzy kosmetologicznej.

 

PAULINA WALCZAK – studentka Kosmetologii I st. – zajęła I miejsce w Turnieju stylizacji w konkurencji Makijaż stylizowany na lata 20.

 

MARIA JAMROZIK – studentka Kosmetologii I st. – została wyróżniona w Turnieju stylizacji w konkurencji Makijaż stylizowany na lata 20.

 

JULIA CZUBA – studentka Kosmetologii I st. – zajęła I miejsce w Turnieju stylizacji w konkurencji Stylizacja Paznokci- Wiosenno-letnie wariacje.

 

MARTYNA CZENCZEK – studentka  Kosmetologii I st. – została wyróżniona w Turnieju stylizacji w konkurencji Stylizacja Paznokci- Wiosenno-letnie wariacje.

 

MAJA LAMENTSANDRA BARTOSIAKKLAUDIA KRAWCZYK i AGATA MAMOK – studentki Kosmetologii I st. – zajęły I miejsce w SESJI POSTEROWEJ. Otrzymały nagrodę za poster o tytule „Alert patogeny – współczesne zagrożenia epidemiologiczne”.

Natalia Shafer

Absolwentka kierunku kosmetologia, studia II stopnia – współautorką artykułów pt.:

  • Assessment of the moisturizing potential of a two-phase topical care product containing vegetable oils, glycerin, panthenol and sodium hyaluronate – a preliminary studies”, który został opublikowany w Acta Poloniae Pharmaceutica – Drug Research 2022 Vol. 79 No. 2 (link do źródła) oraz w Pharmaceutical Technology 2022, Vol 79 No. 2 (link do źródła)
  • „Znaczenie i rola witaminy D w praktyce farmaceutycznej” opublikowanego w Farmacja Polska, 2022, t. 78, Nr 2 (link do źródła)

Dawid Burczyk i Małgorzata Sobczyk

Studenci kierunku kosmetologia, studia II stopnia oraz NATALIA SCHAFER – absolwentka kierunku kosmetologia, studia II stopnia – współautorami artykułu pt. „Możliwości zastosowania olejów roślinnych w pielęgnacji skóry trądzikowej” opublikowanego w Aesthetic Cosmetology and Medicine 2022, nr 2 (link do źródła)

Barbara Butwin

Studentka kierunku kosmetologia, studia II stopnia oraz NATALIA SCHAFER i KORNELIA KALARUS – absolwentki kierunku kosmetologia, studia II stopnia – współautorkami artykułu pt. „Domowe sposoby farbowania włosów z wykorzystaniem surowców roślinnych” opublikowanego w Aesthetic Cosmetology and Medicine 2022 nr 1, Kosmetologia Estetyczna 2022 nr 1 (link do źródła)

Anna Chałubek

Absolwentka VI semestru kosmetologii I stopnia – współautorką artykułu „Rola stresu, rytmu okołodobowego oraz zmian hormonalnych w trądziku późnym”.

Anna Chałubek jest współautorką artykułu pt. „Rola stresu, rytmu okołodobowego oraz zmian hormonalnych w trądziku późnym”, który ukazał się w czasopiśmie Aesthetic Cosmetology and Medicine 2022;11(4):131-136 oraz Kosmetologia Estetyczna. 2022;11(4):69-71.

 

Artykuł jest dostępny pod linkiem https://www.kosmetologiaestetyczna.com/2022/rola-stresu-rytmu-okolodobowego-oraz-zmian-hormonalnych-w-tradziku-poznym/

Magdalena Myśliwiec

studentka IV sem. kosmetologii – wielokrotna mistrzyni Polski i Eurowy w Technicznych stylizacjach paznokci.

 

Instruktorka stylizacji paznokci i Wielokrotna mistrzyni w Technicznych stylizacjach paznokci w Polsce i za granicą.
Na podium stanęła ponad 60 razy w takich krajach jak: Polska (Katowice, Warszawa, Poznań), Anglia, Bułgaria, Włochy, Mistrzostwa Safari, Norwegia, Barcelona.

 

W branży od 2007 roku, Szkoleniami zajmuje się od 2009 roku. Przeszkoliła setki stylistek paznokci, prowadzi salon Perfecto i Akademię Profesjonalistów od 2010 roku w Tychach.

 

Jest założycielką pierwszej na Śląsku Rocznej Akademii Stylizacji paznokci.

 

Jest mistrzynią stylizacji french, zna każdą technikę pracy, ale głównie specjalizuje się w żelu i akrylu – od strony technicznej stylizacja paznokci nie kryje przed nią żadnych tajemnic.

 

OSTATNIE SUKCESY:
* zaproszenie do roli SĘDZIEGO  w Mistrzostwach North Star 2022 Sweden, Stockholm, online.

 

* Podium w Mistrzostwach Nailpro Europe 03-04.12.2021

Nailpro Competitions to mistrzostwa gdzie walczą NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH, tylko osoby z Top 10!!!

2 miejsce w kategorii SCULPTURED Nail ACRYLIC technology – set paznokci french bez użycia covera w proporcji 1:1 z pomalowaniem jednej dłoni na czerwono
2 miejsce w kategorii ON my Own – French salonowy na własnej dłoni (akrylowy) w 1:30min
3 miejsce w kategorii Salon Success – set paznokci (akryl), który należało wykonać w 1:30 min! Dodatkowo jedną dłoń pomalować na czerwono

 

Inne sukcesy:https://perfecto.com.pl

Katarzyna Mikus

studentka V sem. kosmetologii – brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Śląska 2021/2022 w Raciborzu

Katarzyna Mikus wywalczyła brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Śląska 2021/2022 w pływaniu kobiet na dystansie 50m stylem klasycznym. Wystartowała także na dystansie 50m stylem motylkowym, w którym to wyścigu zajęła 5 miejsce.

Skip to content