Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

Farmona Professional – prezentacja zabiegu New Skin Peel

  • kosmetologia

Semestr letni 2023/2024

Biuro karier SWSM we współpracy z firmą FARMONA PROFESSIONAL zaprasza do udziału w pokazie : NEW SKIN PEEL – NOWOCZESNE KOKTAJLE ZŁUSZCZAJĄCE

 

 

O szkoleniu:

Szkoleniowiec: Katarzyna Oliwa

 

Minimalna liczba uczestników: 15 osób

Maksymalna liczba uczestników: 32 osoby

 

Dla chętnych Certyfikat w cenie 50,00 zł – płatne wyłącznie gotówką w dniu szkolenia.

Zakres szkolenia:

Zaprezentowany zostanie profesjonalny zabieg złuszczający, wykorzystujący kwasy AHA, BHA i PHA. Pozwala na idealne dobranie składników do danej skóry: suchej, starzejącej się, z przebarwieniami, trądzikowej i pozbawionej blasku.

Zaprezentowane zostaną również nowości marki.

Koszt pokazu: bezpłatny
Termin szkolenia:

13.03.2024 (środa) godz. 16:00, sala 214A (PK2) – czas trwania pokazu 2,5 – 3 godz.

Zapisy na szkolenie:

Zapisy są prowadzone do dnia 06.03.2024 lub do wyczerpania miejsc na podstawie podstawie zgłoszeń mailowych. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres szkolenia@swsm.pl.

 

W tytule proszę podać: Stylizacja rzęs 2D-8D, a w treści maila należy podać imię, nazwisko, nr albumu.

Kilka słów o marce FARMONA PROFESSIONAL

W 2002 roku powstał Brand Farmona Professional, który od początku został stworzony wyłącznie dla profesjonalistów.
Nasze preparaty do dziś tworzone są pod czujnym okiem doświadczonego i pełnego pasji zespołu kosmetologów, farmaceutów i technologów.
Jesteśmy jednym z liderów profesjonalnego rynku kosmetycznego. Nasi klienci cenią naszą innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych. Łączymy zdobycze nowoczesnej technologii z siłą najwyższej jakości naturalnych składników aktywnych.

 

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona to również własne laboratorium badawczo-rozwojowe. Nieustająco poszukujemy nowych, innowacyjnych formuł i składników aktywnych, badamy trendy rynkowe, wszystko po to, aby kosmetyki spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podstawą tworzonych przez nas produktów są standaryzowane ekstrakty roślinne o wysokim stopniu czystości ekologicznej. Dzięki czemu posiadają gwarancję wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Produkujemy preparaty innowacyjne z dbałością o bezpieczeństwo, a nasze nowoczesne procedury zabiegowe dają najlepsze rezultaty w gabinetach kosmetologicznych, ośrodkach Spa jak i w pielęgnacji domowej.

Skip to content