Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

Lifting rzęs + laminacja brwi z geometrią, farbowaniem i keratyną (botoxem)

  • kosmetologia

Semestr letni 2023/2024

Biuro Karier SWSM we współpracy z Panią mgr Magdaleną Bobrzyńską-Seroką zaprasza na szkolenie warsztatowe.

 

 

O szkoleniu:

Grupa: 6-7 osobowa (każdy uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie modelki).

Zakres szkolenia:

VEGAN LASH LIFT lifting rzęs z laminacją, farbką i keratyną (botoxem)

 

Część teoretyczna:

Omówienie marki i produktów. Dobroczynny wpływ rumianku, keratyny roślinnej, kwasu hialuronowego i panthenolu. Skład chemiczny produktów – wpływ na rezultat zabiegu. Omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu. BHP w pracy stylistki rzęs w zabiegu liftingu rzęs. Procedura zabiegowa. Technika poprawnego doboru form sylikonowych do długości rzęs. Przygotowanie rzęs, wykonanie, pielęgnacja rzęs po zabiegu. Farbowanie naturalnych rzęs farbkami.

 

Część praktyczna:

Pokaz zabiegu liftingu rzęs z koloryzacją wykonany przez instruktora. Samodzielna praca kursantki pod okiem instruktora na modelce.

 

Laminacja brwi z geometrią, projektowaniem i farbowaniem

 

Część teoretyczna:

Omówienie marki i produktów. Dobroczynny wpływ rumianku, keratyny roślinnej, kwasu hialuronowego i panthenolu. Skład chemiczny produktów – wpływ na rezultat zabiegu. Omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu. BHP w pracy stylistki brwi.
Procedura zabiegowa. Technika poprawnego układania włosków. Geometria, projektowanie brwi, dobór kształtu brwi do klientki. Różne techniki wyznaczania kształtu brwi. Poprawna koloryzacja brwi z wykorzystaniem farbek. Przygotowanie brwi i pielęgnacja po zabiegu. Regulacja brwi.

 

Część praktyczna:

Pokaz zabiegu laminacji brwi wraz z geometrią, projektowaniem i koloryzacją. Samodzielna praca kursantki pod okiem instruktora na modelce.

Koszt szkolenia: 550 zł

Promocyjna cena tylko dla studentów SWSM. Kwotę tą należy wpłacić na swoje indywidualne konto, na które wpłacają Państwo czesne.

Termin szkolenia:

23.04.2024 (wtorek) godz. 8:30-16:30, sala 214A (PK2) – zapisy są prowadzone do dnia 16.04.2024 lub do wyczerpania miejsc.

Opłatę za szkolenie należy uregulować do dn. 16.04.2024. W tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie – Lifting rzęs + laminacja brwi”.

 

• 21.05.2024 (wtorek) godz. 08:30 – 16:30, sala PK2 – 214Azapisy są prowadzone do dnia 14.05.2024 lub do wyczerpania miejsc.

Opłatę za szkolenie należy uregulować do dn. 14.05.2024. W tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie – Lifting rzęs + laminacja brwi”.

 

• 18.06.2024 (wtorek) godz. 08:30 – 16:30, sala PK2 – 214A – zapisy są prowadzone do dnia 11.06.2024 lub do wyczerpania miejsc.

Opłatę za szkolenie należy uregulować do dn. 11.06.2024. W tytule przelewu proszę wpisać „Szkolenie – Lifting rzęs + laminacja brwi”.

Zapisy na szkolenie:

Zapisy są prowadzone na podstawie zgłoszeń mailowych. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres szkolenia@swsm.pl.

 

W tytule proszę podać: Lifting rzęs + laminacja brwi oraz termin szkolenia, a w treści maila należy podać imię, nazwisko, nr albumu.

 

Liczy się kolejność zgłoszeń. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy 6-osobowej w danym terminie.

 

UWAGA! Zgłoszenie mailowe jest równoznaczne z deklaracją dokonania opłaty za udział w szkoleniu.

Skip to content