Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

Spotkanie z firmą Bayer

  • dietetyka

Semestr letni 2023/2024

Biuro Karier zaprasza na spotkanie z firmą BAYER

 

 

Kilka zdań o firmie:

 

W Bayer wierzymy, że można stworzyć lepszy świat. Taki, w którym zdrowie i odżywianie mogą być dostępne dla wszystkich. Taki, w którym nauka i innowacje mogą pomóc ludziom i planecie prosperować.

 

Bayer to globalne przedsiębiorstwo posiadające podstawowe kompetencje w dziedzinach nauk przyrodniczych, takich jak opieka zdrowotna i rolnictwo. Projektujemy nasze produkty i usługi, aby pomóc stawić czoła niektórym z największych wyzwań świata i zaspokoić najważniejsze potrzeby człowieka w zakresie zdrowia i odżywiania. W Bayer angażujemy się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i wywierania pozytywnego wpływu na naszą działalność.

 

Dzięki potędze nauki jesteśmy pionierami nowych możliwości, które wspierają życie. Oznacza to ponowne przemyślenie tego, jak dbamy o siebie i innych, wzmacniając codzienne zdrowie, ulepszając podejście do opieki nad pacjentem i znajdując lepsze sposoby odżywiania społeczności na całym świecie.

 

Koszt szkolenia: bezpłatne

Uczestnicy otrzymują Certyfikaty z firmy BAYER.

Termin szkolenia:

06.03.2024 (środa) godz. 16:00 AULA

Zakres szkolenia:

Agenda spotkania:

 

16:00 – 16:20 „Wybór właściwego preparatu probiotycznego”  – Monika Brodzińska, Medical Science Liaison

 

16:20 – 16:30 „Dicoflor – wybór wynika z jakości” – Elżbieta Szafraniec, Senior HCP relationship & communication specialist

 

16:30 – 16:50 „Znaczenie mikrobioty dla zdrowia przewodu pokarmowego” – Monika Brodzińska, Medical Science Liaison

 

16:50 – 17:00 „Dicoflor Ibsium – komfort jelit do potęgi” – Elżbieta Szafraniec, Senior HCP relationship & communication specialis

Zapisy na szkolenie:

Zapisy są prowadzone do dn. 22.02.2024 r. lub do wyczerpania miejsc na podstawie zgłoszeń mailowych. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres szkolenia@swsm.pl.

 

W treści maila należy podać imię, nazwisko, nr albumu, a w tytule „Spotkanie z firmą BAYER”.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Skip to content