Uczelnia

Dla kandydata

Dla studenta

Kursy i szkolenia

Kontakt

Więcej

Zwiń menu

IV Uczelniany Turniej Makijażu „Styl Pin Up Girl”

O Turnieju

Turniej organizowany jest w ramach XIII Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

 

Styl pin-up to wyjątkowa estetyka, która koncentruje się na kobiecości, elegancji oraz retro-charakterze. Wywodzący się z lat 40. i 50. XX wieku, styl pin-up łączy w sobie elementy nostalgii i nowoczesności.

 

W tym roku przenosimy się w czasie w świat piękna, sztuki i makijażu retro. Charakterystyczne dla tego stylu są intensywnie czerwona szminka, wyrazisty eyeliner, długie rzęsy oraz zarumienione policzki. Fryzury w stylu retro, falowane loki czy wysokie kokardy – nawiązują do estetyki minionych dekad. Dużą rolę odgrywają także akcesoria jak chusty na głowę, opaski do włosów oraz biżuteria retro – duże kolczyki i naszyjniki.

 

Zadaniem uczestników Turnieju jest wykonanie makijażu stylizowanego „STYL PIN UP” ukazanie kobiety odważnej, wyrazistej, wolnej.

 

Metamorfoza modelki obejmuje poza makijażem – fryzurę, dodatki oraz strój dopasowany do prezentowanego stylu.

 

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Terminy i etapy Turnieju

Etap I – Preselekcja

Do dnia 15.05.2024  należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, który zawiera miejsce na przesyłanie zdjęć swoich prac – „Makijaż STYL PIN UP GIRL”.

 

Na zdjęciach należy zaprezentować twarz modelki przed i po metamorfozie. Na tym etapie ocenie zostaje poddany sam makijaż, nie jest wymagana fryzura i stylizacja.

 

Do II etapu turnieju przechodzi 6 finalistów.

Etap 2

Finaliści w dniu 9.06.2024 w siedzibie Uczelni w ciągu 60 minut wykonują na żywo makijaż zaprezentowany w I Etapie Turnieju w ramach Preselekcji.

 

Ocenie zostaje poddany makijaż, technika wykonania, stylizacja fryzury, dobór dodatków i stroju.

 

Opis tematyki każdego z etapów znajduje się w Regulaminie Turnieju.

Zasady uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do dnia 15.05.2024 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Dla wyróżnionych prac przygotowane są nagrody.

 

Wynik turnieju zostanie ogłoszony podczas Konferencji oraz w serwisie www Uczelni i w mediach społecznościowych, a prace zostaną zaprezentowane uczestnikom Konferencji oraz opublikowane w serwisie www Uczelni i w mediach społecznościowych.

Komitet organizacyjny

Dział Marketingu SWSM

 

tel.: (32) 207 30 65

tel.: 795 374 988

konferencja@swsm.pl

Skip to content